Konkursy


Krzyżówka – 100-lecie Objawień Fatimskich

Regulamin


Podsumowanie realizacji XI Rhymes and Songs Festival,
czyli Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym:
hiszpańskim, niemieckim, angielskim, włoskim, rosyjskim i francuskim 

Podsumowanie


Konkurs fotograficzno-opisowy w ramach projektu
„Podróże językowe z Warsem i Sawą”
„JOURNEY TO WISŁA RIVER”

Regulamin


„Znamy wiersze Wandy Chotomskiej”
Konkurs Biblioteczny

Regulamin

Wyniki Konkursu

Kategoria 0 - 1:
I MIEJSCE Zuzanna Laszczyk kl.1c i Julia Szumna kl.0c
II MIEJSCE Natalia Łasek kl.1c i Maksymilian Szwarc kl.0c
III MIEJSCE Oliwia Mika kl.0c i Dominika Wasilewicz kl.1c

Wyróżnienia:
Michał Budzyński kl.0c, Laura Kalisińska kl.0c, Marcin Kurowski kl.0d

Kategoria 2 - 3
I MIEJSCE Zuzanna Bąk kl.3c i Mateusz Winek kl.2c
II MIEJSCE Jagoda Karda kl.3g i Aleksander Łobejko kl.2e
III MIEJSCE Jakub Grywiński kl.2d i Laura Przepióra kl.2b

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I ICH OPIEKUNOM
ORGANIZATORZY


VIII Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy
„Czytaj i śmiej się … Perypetie Mikołajka i innych chłopaków”

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria klas 3 - 4

I miejsce - Julia Drews  SP298
II miejsce - Justyna Ogrodnik 3a SP298
III miejsce - Gabriela Kowalewska  SP84 i Ewa Sitek  SP52

Kategoria klas 5 - 6
I miejsce - Agata Misiak  SP52
II miejsce - Ewa Sionek SP42
III miejsce - Roksana Nitkowska  SP84

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM
Organizatorzy


V Konkurs Ortograficzny dla klas 3 - 4 oraz 5 - 6 Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją

Regulamin


Cztery pory roku w obiektywie - Wiosna

Konkurs świetlicowy

Wyniki konkursu

Kategoria klasy 0 - 1
I miejsce - Katarzyna Lewandowska kl. 0c
II miejsce - Julia Sadowska kl. 1c
III miejsce - Laura Kalisińska kl. 0b

Kategoria klasy 2 - 6
I miejsce – Oliwia Walkiewicz kl. 4c
II miejsce – Olga Płatek kl. 3g
III miejsce – Klaudia Krakowska kl. 3d

Wyróżnienia
Matylda Mrozicka kl. 3e
Bartosz Parczewski kl. 2c

SERDECZNIE GRATULUJEMY! 


Konkurs Poezji i Piosenki w języku obcym dla klas I-VI w Szkole Podstawowej nr 42 w Warszawie w ramach projektu „Podróże językowe z Warsem i Sawą”

Regulamin


Warszawski Konkurs Origami
Wiersze Wandy Chotomskiej w Origami

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria: klasy 0 – 1
I miejsce -  Amelia Kosowicz SP 52
II miejsce - Szymon Niewczas SP 72
III miejsce - Agata Różańska SP 298
Wyróżnienie: Patryk Niewczas SP 72

Kategoria: klasy 2 - 3
I miejsce – Karolina Łabaziewicz SP 246
II miejsce – Marta Wądłowska SP 84
III miejsce – Zuzanna Brancewicz SP29
Wyróżnienia: Olga Gugała SP 28, Angelika Wiosna SP 217

Laureatów i osoby wyróżnione wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 9.00 (sala nr 31) w budynku szkoły przy ul. Balkonowej 4.


Przegląd Talentów 2017 dla klas 4-6

Regulamin


Przegląd Talentów 2017 dla klas 0-3

Regulamin


VIII Międzyszkolny Konkurs Historyczno - Literacki
pt. „II wojna światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół.” 

Regulamin

Wyniki konkursu

Laureaci

Imię i nazwisko

Szkoła

Nauczyciel przygotowujący

Wiktoria Mazurek

SP 28

p. Mariola Jaworska

Lucyna Michałowska

Klara Moskalewicz

Zuzanna Augustyniak

SP 42

p. Małgorzata Zarzycka

Julia Obłuska

p. Katarzyna Spoczyńska- Król

Julia Skrochocka

SP 84

p. Anetta Seroczyńska

Oliwia Szymczak

Marta Romanowska

SP 115

p. Katarzyna Lutyńska

Wojciech Ratański

Aleksandra Zahorska

SP 127

p. Iwona Łazowska

Zuzanna Otrębska

SP 154

p. Dariusz Weber

Michał Kamiński

SP 225

p. Ewa Pietruszka

Grzegorz Golec

SP 275

p. Beata Nitkowska

Natalia Dybicz

SP 285

p. Jolanta Szewczak

Wyróżnienia

Imię i nazwisko

Szkoła

Nauczyciel przygotowujący

Kalina Chmielewska

SP 42

p. Małgorzata Zarzycka

Oliwia Walkiewicz

p. Katarzyna Spoczyńska
- Król

Anna Zalewska

SP 60

p. Anna Ostaszewska

p. Karolina Nawrocka

Jagna Brzozowska

SP 100 STO

p. Przemysław Lewandowski

Marcin Zarembowicz

SP 225

p. Ewa Pietruszka

Aleksandra Waśkiewicz

SP 260

p. Agnieszka Dymińska

Julia Antoszkiewicz

SP 275

brak informacji

Piotr Omieciński

brak informacji

Gabriela Tomczak

SP 340

p. Aneta Sawczuk

Mikołaj Cholewiński

Społeczne Gimnazjum nr 14 STO

brak informacji

Wszystkim laureatom, wyróżnionym i nauczycielom przygotowującym uczniów serdecznie gratulujemy. Serdecznie dziękujemy członkom rodzin i przyjaciołom za podzielenie się wspomnieniami z uczestnikami konkursu. Będzie nam miło gościć ich wraz z nagrodzonymi uczniami i nauczycielami na uroczystości rozdania nagród, która odbędzie się w SP nr 42 w dniu 26 maja 2017 około godz. 16.30 w czasie Festynu Rodzinnego.
Zapraszamy

 IX  Dzielnicowy  Konkurs Wiedzy o Targówku dla uczniów klas II – III oraz V – VI szkół podstawowych
"Nie taki Targówek straszny, jak go malują ..."

Regulamin

"Szanowni Państwo, z przyczyn organizacyjnych termin nadsyłania zgłoszeń zostaje wydłużony do 8 maja 2017 r. Ulega również zmianie termin konkursu. Odbędzie się on 16 maja 2017 r. w podanych w regulaminie godzinach. "

Wyniki konkursu

Kategoria klas 5 - 6

Miejsce

Drużyna

Nr szkoły

Nazwisko nauczyciela przygotowującego

 

I

Ewa Sionek

Wiktoria Syta

Oliwia Walczyńska

 

42

 

p. Małgorzata Zarzycka

II

Maja Jaczewska

Natalia Marczuk

Zofia Woźniakowska

 

52

 

p. Lidia Liberadzka

 

III

Natalia Dudra

Paulina Janas

Julia Kalczyńska

 

285

 

p. Jolanta Szewczak

Wyróżnienie

Ewelina Andrzejewska

Natalia Dybicz

Emilia Olszewska

 

 

285

 

p. Jolanta Szewczak

Kategoria 2 - 3 

Miejsce

Drużyna

Nr szkoły

Nazwisko nauczyciela przygotowującego

I

Mikołaj Holeksa

Adam Podkowa

 

28

 

p. Marzena Górecka

II

Krzysztof Byszewski

Mikołaj Michalski

Aleksandra Stańczuk

 

52

 

p. Katarzyna Frymark

III

Jan Igielski

Magdalena Rukat

Wiktor Wójcik

 

298

p. Wioletta Kłosowska

p. Dorota Kordziukiewicz

p. Jadwiga Rzepecka

wyróżnienie

Martyna Bortnowska

Laura Przepióra

Mateusz Winek

 

42

 

p. Małgorzata Zdunek

p. Michalina Ziątek

Wszystkim laureatom, wyróżnionym i nauczycielom przygotowującym zwycięskie drużyny serdecznie gratulujemy. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w SP nr 42 w dniu 26 maja 2017 r. około godz. 16.30  w czasie Festynu Rodzinnego. Zapraszamy


II Dzielnicowy Przegląd Piosenki „Targówek śpiewa o Warszawie”

Regulamin

Harmonogram przesłuchań 3.04.2017 r.

II Dzielnicowy Przegląd Piosenki
„Targówek śpiewa o Warszawie”

w SP 42 z Oddziałami Integracyjnymi
im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa, ul. Balkonowa 4

Godzina

Placówki

9.30

SP 42 (4), SP 28 (1)

10.00

SP 298 (4), Przedszkole nr 22 (1)

10.30

Przedszkola nr: 88 (1), 94 (1),103 (1), 115 (1), 120 (1), 123 (1)

11.00

Przedszkola nr: 125 (1),128 (1),155 (1), 156 (1),157 (1)

11.30

SP 42 (1), SP 285 (5)

12.00

XIII LO (1), ZS im. P. Wysockiego (2)

Zapraszamy serdecznie

Wyniki konkursu

Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce –  Maja Grabowska XIII LO
Wyróżnienia:  Maja Bogusz ZS im. P. Wysockiego, Urszula Karwowska ZS im. P. Wysockiego

Szkoła podstawowa  kl. 4 - 6

Soliści:
I miejsce –  Natalia Dybicz SP 285
II miejsce –  Aleksandra Król SP 285|
III miejsce – Oliwia Cimoszuk SP 42, Maja Zalega SP 285
Wyróżnienie: Aleksandra Miziołek SP 298

Zespoły:
I miejsce – Chór szkolny SP 28
II miejsce – Chór szkolny SP 42

Szkoła podstawowa  kl. 0 – 3

Soliści:
I miejsce – Aleksandra Dzierzęcka SP 285, Katarzyna Lewandowska SP 42
II miejsce – Zespół SYLABA SP 42
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie: Michalina Lewczuk SP 298

Zespoły:
I miejsce – Zespół SYLABA SP 42
II miejsce – Słodkie Aniołki z 3e SP 42

Przedszkole

Soliści:
I miejsce – Maja Ślendakowska Przedszkole nr 155
II miejsce – Joanna Podsiadło Przedszkole nr 115
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Amelia Kucal Przedszkole nr 128

Zespoły:
I miejsce – Przedszkole nr 22
II miejsce – Przedszkole nr 120, Przedszkole nr 123
III miejsce – Przedszkole nr 103
Wyróżnienia: Przedszkole nr 88, Przedszkole nr 94, Przedszkole nr 125, Przedszkole nr 156, Przedszkole nr 157

Gratulacje dla laureatów, wyróżnionych oraz pozostałych uczestników konkursu, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów.
Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników i opiekunów w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach.
Laureatów i osoby wyróżnione wraz z opiekunami zapraszamy powtórnie do naszej szkoły na uroczyste rozdanie nagród w czasie Festynu Szkolnego 26 maja 2017 r.  około godz. 17.00.

 Organizatorzy konkursu


Cztery pory roku w obiektywie - Zima

Konkurs świetlicowy


Wisła w obiektywie

Regulamin


Wielkanocne ozdoby

Konkurs świetlicowy


Konkurs przyrodniczy

Regulamin

Zapraszamy serdecznie w dniu 13.03.17 o godzinie 9.00
na II i III etap Konkursu Przyrodniczego (sala 59, II piętro)

Wyniki konkursu

I miejsce Wojciech Lewandowski SP 84
II miejsce Klaudia Niebrzegowska SP 110
III miejsce Bartosz Dobrzyński SP 42

Gratulujemy!

Wręczenie nagród laureatom oraz dyplomów wszystkim uczestnikom odbędzie się w dniu 10.04.2017 r. o godzinie 8.55 na szkolnym patio podczas pokazu „Chemii w małej skali”.

Serdecznie zapraszamy.


Bajka o naleśniku

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria: klasy 0 - 1
I miejsce – Magdalena Kędroń kl. 0a

Kategoria: klasy 2
I miejsce – Bartosz Kędroń kl. 2a
II miejsce – Laura Przepióra kl. 2b
III miejsce – Patrycja Luks kl. 2d

Kategoria: klasy 3
I miejsce – Natalia Szklarska kl. 3c


Recytujemy Psalmy

Regulamin


Księga Daniela w obrazach

Regulamin 


Konkurs plastyczno-ortograficzny dla uczniów z dysleksją rozwojową "Raz, dwa, trzy ortografię polubisz ty"

Regulamin

Wyniki konkursu

Klasy 6
I miejsce – Paulina Krystosiak 6a
II miejsce – Kamil i Kacper Obłuscy 6a
III miejsce – Maja Dobrowolska 6b

Klasy 4-5
I miejsce – Kamil Chwedorczuk 4a
II miejsce – Igor Podlecki 4c
III miejsce – Marta Haczykowska 4b

Gratulujemy 


Kartka na Święta Bożego Narodzenia

Regulamin


Dzielnicowy Turniej 3x Happy

List

Plakat

Regulamin


Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa

Regulamin


„The most beautiful places…” konkurs plastyczno-językowy w ramach projektu „Podróże językowe z Warsem i Sawą”

Regulamin

Projekt językowy „Podróże językowe z Warsem i Sawą"

"Podróże językowe z Warsem i Sawą"


Moja ulubiona pani z biblioteki

Regulamin

Wyniki  konkursu

I miejsce  - Aleksandra Ryżowska kl.3f
II miejsce - Maja Łobodzin kl.3a
III miejsce - Julia Godlewska 3f i Wiktoria Królikowska kl.3a

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
Laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy:
Marzenna Pochopień
Monika Rożej – Marszał
Małgorzata Jarząbkowska


„Ojczyzną moją jest muzyka …”

Regulamin


Harmonogram przesłuchań 7.12.2016r.
Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
„Ojczyzną moją jest muzyka…”

w SP 42 z Oddziałami Integracyjnymi
im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa, ul. Balkonowa 4

Godzina

Szkoły

8.30

SP 42, SP 28

9.00

SP 52, SP 58, SP 285

9.30

SP 25, SP 114, SP 275

10.00

SP 133, SP 209, G 143

10.30

SP 257, SP 260, SP 225

11.00

SP 289, G 150

11.30

SP 307, G 44

12.00

G 145, SP 84, G 142

12.30

G 164, XIII LO, XXII LO

13.00 - 13.30

przerwa

13.30

SP 92, X LO, XXXIV LO

14.00

SP 340, LXXXVI LO, ZS nr 35

 Wyniki konkursu

Szkoły ponadgimnazjalne - recytacja

I miejsce –  Magdalena Mówińska XXII LO przyg. p. Elżbieta Gaczyńska
II miejsce –  Maria Burakowska XXXIV LO
III miejsce –  Aleksandra Chojnacka XXII LO, przyg. p. Elżbieta Gaczyńska
Wyróżnienia –  Marceli Żyłka X LO, Jan Makowski LXXXVI LO przyg. p. Agnieszka Tyc

Szkoły ponadgimnazjalne - wokal

Wyróżnienie –  Paweł Strukowicz, Wiktor Ołdak XIII LO przyg. p. Elżbieta Stępień                 

Gimnazjum - wokal

Grand Prix – zespół wokalny KTÓRY G 145 przyg. p. Agnieszka Drzewska
I miejsce –   Aleksandra Kucińska G 150 przyg. p. Małgorzata Choromańska
II miejsce –  Jan Stańko G 143 przyg. p. Ewa Szadejko
III miejsce -  Maria Kresa, Adam Kubera G 164 przyg. p. Marcin Świerkocki
Wyróżnienie - Jakuk Janaszek G 164 przyg. p. Marcin Świerkocki

Gimnazjum – recytacja

I miejsce – Filip Ogorzałek  G 145 przyg. p. Karolina Myarkovska
II miejsce – Aleksander Lewicki G 142 w ZS nr 113 przyg.  p. Grażyna Grzegorczyk
III miejsce – Piotr Sołdaj G 145 przyg p. Małgorzata Zawadyl    
Wyróżnienia -  Samanta Pyzel G 142 przyg. p. Grażyna Grzegorczyk, Karolina Pawłowska G 164 przyg. p. Monika Gryc - Narowska           

Szkoła podstawowa  - wokal kl. IV – VI

I miejsce –  Aleksandra Sędzielewska SP 260 przyg. p. Jolanta Mikołajewicz
II miejsce –  Julia Mozdyniewicz SP 289 przyg. p. Beata Żukowska - Szaruga              
III miejsce –  Natalia Czerniszowa SP 52 przyg. p. Magdalena Habza
Wyróżnienie – Kinga Malec SP 209 przyg. p. Teresa Budzanowska

Szkoła podstawowa  - recytacja kl. IV – VI

I miejsce – Agata Misiak SP 52 przyg. p. Natalia Zielonka
II miejsce –  Kacper Jasiński SP 289 przyg. p. Małgorzata Pijanowska - Rzeczycka, Agnieszka Urbanowicz SP 289 przyg. p. Violetta Bukowska
III miejsce –  Mikołaj Litewski SP 307 przyg. p. Monika Babakow
Wyróżnienia – Natalia Pacholec SP 92 przyg. p. Monika Strzeżyk, Aleksandra Makowska, Teresa Wędrychowska, Pola Tusińska, Bernard Piszczelski SP 133 przyg. p. Justyna Kulesza

Szkoła podstawowa  -  wokal kl. I – III

wyróżnienie  – zespół SYLABA SP 42 przyg. p. Elżbieta Cyrych

Szkoła podstawowa  - recytacja kl. I – III

I miejsce – Mateusz Winek SP 42 przyg. p. Małgorzata Zdunek  
II miejsce -
nie przyznano
III miejsce - Mateusz Polak SP 289 przyg. p. Agnieszka Malarska, Pola Grabowska, Maria Sadowska SP 307 przyg. p. Julita Nagel
Wyróżnienie – Nina Szurmiej SP 289 przyg. p. Iwona Wierzbowska

Gratulacje dla laureatów, wyróżnionych oraz pozostałych uczestników konkursu, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników i opiekunów w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach. Laureatów i osoby wyróżnione wraz z opiekunami zapraszamy powtórnie do naszej szkoły na uroczyste rozdanie nagród. O terminie zostaną Państwo poinformowani do końca grudnia 2016r. po konsultacji z p. Kirą Gałczyńską.

Organizatorzy konkursu

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród Laureatom w obecności Pani Kiry Gałczyńskiej i zaproszonych Gości.

Uroczystość odbędzie się 2 lutego 2017r. o godzinie 12.00 w budynku szkoły przy ul. Balkonowej 4.


Mój Święty Mikołaj

Regulamin

Wyniki konkursu

KATEGORIA: KLASY 0 - 1

I miejsce – Filip Skibiński kl. 0c
II miejsce – Weronika Grzywna kl. 1b
III miejsce –  Magdalena Kędroń kl. 0a
Wyróżnienie – Marcin Korpowski kl. 1b oraz Mateusz Szymczak kl. 0c

KATEGORIA: KLASY 2 - 3

I miejsce – Mateusz Pietruczak kl. 2c
II miejsce – Kacper Gronczewski kl. 3e
III miejsce – Krzysztof Radkiewicz kl. 3g
Wyróżnienie – Justyna Górska kl. 3d, Sebastian Mazuch kl. 3a oraz Bartosz Kędroń kl. 2a

KATEGORIA: KLASY 4 - 6

I miejsce – Karol Grabowski kl. 5b

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
Laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy:
Anna Gnatowska
Karolina Kycia
Marlena Maciejewska


Najładniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa

Regulamin

Wyniki konkursu

KATEGORIA: KLASY 0 - 1

I miejsce – Magdalena Kędroń kl. 0c
II miejsce – Natalia Jastrzębska kl.0c
III miejsce –  Pola Zimińska kl.0c
Wyróżnienie – Filip Skibiński kl. 0c oraz Gabriela Gołda kl. 0c        

KATEGORIA: KLASY 2 - 3

I miejsce – Jakub Pryliński kl. 3d
II miejsce – Michał Polak kl. 3c oraz Karolina Kapłańska kl. 2e
III miejsce – Zuzanna Bąk kl. 3c
Wyróżnienie – Judyta Górska kl. 3d       

KATEGORIA: KLASY 4 - 6

I miejsce – Karol Hoffman kl. 4a
II miejsce – Cezary Wojciechowski kl. 6b
III miejsce –  Weronika Budzyńska kl. 5b
Wyróżnienie – Oliwia Walkiewicz kl. 4c oraz Laura Serwan kl. 4c

                            Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
  Laureatom serdecznie gratulujemy!


Razem przez świat

Regulamin

Wyniki konkursu

KATEGORIA KLASY 0 - 1

I MIEJSCE – Katarzyna Lewandowska 0c

KATEGORIA KLASY 2 - 3

I MIEJSCE – Laura Przepióra 2b oraz Patryk Raciszewski 3g
II MIEJSCE – Olga Płatek 3g oraz Maja Raciszewska 2d

KATEGORIA KLASY 4 - 6

I MIEJSCE – Maja Prak 4c oraz Nina Wścieklicka 5b
II MIEJSCE – Karolina Kruszewska 4a oraz Barbara Sionek 4e


IX edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka

Regulamin

Wyniki konkursu

Zmiana terminu rozdania nagród!!!

28 lutego (wtorek), godz. 16.00


Mój Przyjaciel Anioł

Regulamin

Wyniki konkursu

I MIEJSCE:

Magdalena Barszczewska 3e
Bartosz Kędroń 2a
Magdalena Kozak 2d
Justyna Pietraszewska 2d
Karol Pytkowski 2g
Natalia Rylska 2c

II MIEJSCE:

Wiktor Garlewski 2d
Jakub Guzowski 2c
Antonina Kępka 2e
Szymon Koper 2e
Igor Kowalski 0c
Oliwia Roman 2c
Mateusz Winek 2c
Natalia Wyczółkowska 3d
Jakub Wójcik 2g
Wiktor Żak 2f

III MIEJSCE:

Patryk Raciszewski 3g
Maja Raciszewska 2d
Wojciech Wilczak 3a


Czarny kot jest piękny

Regulamin

Wyniki konkursu

KATEGORIA KLASY 0 - 1

I MIEJSCE - Aleksander Pierchała 1c
II MIEJSCE - Gabriela Gołda 0c
III MIEJSCE - Jakub Byliński 0c

KATEGORIA KLASY 2 - 3

I MIEJSCE  - Mateusz Winek 2c oraz Kacper Turoboyski 2c
II MIEJSCE - Justyna Pietraszewska 2d oraz Zuzanna Bąk 3c
III MIEJSCE - Maciej Jaskulski 3h

KATEGORIA 4 - 6

I MIEJSCE - Maria Pierwoła 5b
II MIEJSCE - Oliwia Walkiewicz 4c

SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Jesienne drzewa

Regulamin

Wyniki konkursu

KATEGORIA KLASY 0 - 1

I MIEJSCE - NATALIA ŁASEK, KLASA - 1C
II MIEJSCE - LAURA KALISIŃSKA, KLASA - 0B
III MIEJSCE - MAGDALENA KĘDROŃ, KLASA - 0A
WYRÓŻNIENIA - KATARZYNA LEWANDOWSKA, KLASA - 0C

KATEGORIA KLASY 2 - 3

I MIEJSCE - NATALIA WYCZÓŁKOWSKA, KLASA - 3D
II MIEJSCE - JAKUB WÓJCIK, KLASA - 2G
II MIEJSCE - KACPER TUROBOYSKI, KLASA - 2C
III MIEJSCE - BARTOSZ KĘDROŃ, KLASA - 2A
III MIEJSCE - JULIA ADAMCZYK, KLASA - 3F
WYRÓŻNIENIE - DANIEL ZAWADKA, KLASA - 3D
WYRÓŻNIENIE - ŁUKASZ ROWIŃSKI, KLASA - 2G

KATEGORIA   KLASY 4 - 6

I MIEJSCE - JAKUB KASPERCZYK, KLASA - IVB

SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Dyniowe Cuda

Regulamin

 Wyniki konkursu