Konkursy świetlicowe


„PORTRET MOJEJ MAMY”

Regulamin


Wielkanocne ozdoby - VII edycja

Regulamin
Zgoda Rodziców

Wyniki konkursu 

KATEGORIA DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I  KLASY I
MIEJSCE 1
– NATALIA SIERHEJ – SP 84, KL. Ia
MIEJSCE 2 – WERONIKA WYSOCKA – SP 28, KL. 1e, SOPHIE ZDUNEK – SP 42, KL. 1c
MIEJSCE 3 – MATEUSZ SKAŁECKI – SP 42, Oa

WYRÓŻNIENIE:
JULIA WIZIŃSKA – SP 378, KL. 1a
PAWEŁ DERECKI – SP 206, KL. Ob.
KLARA PAWLAK – SP 42, KL. 1c

KATEGORIA: DZIECI Z KLAS II – III
MIEJSCE 1 – NADIA SZYMANIUK – SP 378, KL. 3
MIEJSCE 2 – WIKTOR ŻAK – SP 42, KL. 3f, SANDRA WALAWKO – SP 28, KL. 3
MIEJSCE 3 – ALEKSANDER SADOWSKI – SP 114, KL. 3

WYRÓŻNIENIE:
JULITA KAIM – SP 84, KL. 3f
LAURA BAŁDYGA – SP 84, KL. 3e
KAROLINA KAPŁAŃSKA – SP 42, KL. 3e

KATEGORIA: DZIECI Z KLAS IV – VII
MIEJSCE 1
– OLGA PŁATEK – SP 42, KL. IVc
MIEJSCE 2 – LAURA SERWAN – SP 42, KL. Vc

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek – 23 marca 2018 w Szkole Podstawowej Nr 42 w Warszawie ( w Sali nr 46 – 1 piętro) o godzinie 12.00.

Laureatom serdecznie gratulujemy !!!

Wychowawcy świetlicy „Smerfny Zakątek”.


Najładniejsza ozdoba świąteczna

Regulamin
Zgoda Rodziców

Wyniki konkursu

Kategoria: klasy 0 – 1
I miejsce – Filip SKIBIŃSKI, kl. 1C
I miejsce – Martyna WYGONOWSKA, kl. 0C
II miejsce – Julia BOROWSKA, kl. 1D
III miejsce – Magdalena KĘDROŃ, kl. 1A
Wyróżnienie – Julia KARPOWICZ-KACPRZAK, kl. 1D

Kategoria: klasy 2 – 3
I miejsce – Karol PYTKOWSKI, kl. 3F
I miejsce – Wiktor ŻAK, kl. 3F
II miejsce – Karolina KAPŁAŃSKA, kl. 3E
III miejsce – Natalia ŁASEK, kl. 2C
Wyróżnienie – Jakub GUZOWSKI, kl. 3.C

Kategoria: klasy 4 – 7
I miejsce – Oliwia WALKIEWICZ, kl. 5C
II miejsce – Olga PŁATEK, kl. 4C

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Laureatom serdecznie gratulujemy wyróżnień.


Między kreskami – kolorowy świat zwierząt

Regulamin
Zgoda Rodziców

Wyniki konkursu

Kategoria klasy 1-2:
I miejsce - Lewandowska Kasia
II miejsce - Zdunek Zosia
III miejsce
- Krasuska Agnieszka
wyróżnienie - Banaszek Wiktoria

Kategoria klasy 3-7:
I miejsce - Kryk Filip
II miejsce
- Romanowska Blanka
III miejsce
- Kaliś Hania
wyróżnienie
- Wnuk Amelia


Charytatywny Spektakl Muzyczny „Ojczyzny”

Informacja
Zgoda Rodziców


Jesienne kwiaty - Świetlicowy konkurs plastyczny

Regulamin
Zgoda Rodziców

Laureaci świetlicowego konkursu plastycznego „Jesienne kwiaty”.

KATEGORIA KLASY I - II
I MIEJSCE
- ZUZANNA  LASZCZYK, KLASA II C
II MIEJSCE - NATALIA ŁASEK, KLASA II C
III MIEJSCE - KATARZYNA LEWANDOWSKA, KLASA I C
WYRÓŻNIENIA - NATASZA SZYMCZAK, KLASA I D

KATEGORIA KLASY III - VII
I MIEJSCE - KACPER TUROBOYSKI, KLASA III C
II  MIEJSCE - OLIWIA BIEŃ, KLASA III E
III MIEJSCE - WIKTORIA PŁOSKA, KLASA III C
WYRÓŻNIENIE - KAROL PYTKOWSKI, KLASA III F


Zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci

Regulamin


 Marzycielska Poczta

Napisz list do chorego dziecka