Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze


Zajęcia

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Sala

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 0a

p. Dylewska Barbara

poniedziałek

13.00-14.30

SDŚ

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1a

p. Adamska Wanda

poniedziałek

wtorek

11.55-12.40

10.50-11.35

14

zajęcia usprawniające rękę piszącą
kl. 1a

p. Ziątek Michalina

środa

piątek

7.20-7.55

31

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1b

p. Poduszczak Beata

wtorek

10.50-11.35

 SDŚ

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1c

p. Lewandowska Magdalena

środa

10.50-11.35

stołówka

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1d

p. Wolak Aneta

poniedziałek

10.50-11.35

patio

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2a

p. Matejek Renata

poniedziałek

czwartek

12.55-13.40

10.50-11.35

46 (zapl)

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2a

p. Staniszewska Irena

wtorek

piątek

11.55-12.40

11.55-12.40

SDŚ

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2b

p. Romańska Katarzyna

piątek

12.55-13.40

14.00-14.45

46 (zapl)

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2c

p. Podhajska Barbara

poniedziałek

10.50-11.35

39b

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3a

p. Siemaszko Martyna

poniedziałek

11.55-12.40

39b

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3a

p. Baryga Aneta

poniedziałek

czwartek

11.55-12.40

10.50-11.35

SDŚ

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3b

Zdunek Małgorzata

poniedziałek

16.45-17.30

33

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3c

p. Dudek Joanna

środa

10.50-11.35

28

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego dla klas 2-3

p. Dzikowska Ewa

piątek

10.50-11.35

SDŚ

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 4b

p. Trzcińska Urszula

wtorek

9.55-10.40

10.50-11.35

stołówka

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 6a

p. Stanisławska Anna

czwartek

15.50-16.35

51

16.45-17.30

48

uwzględniające potrzeby ucznia kl. 7a

p. Wawrzkiewicz Patrycja

czwartek

(co 2 tygodnie)

14.55-15.40

63

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 4a,4b,4e

p. Sieczkowska Monika

wtorek

15.50-16.35

48

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 4d,5d

p. Dobkowska Aneta

środa

14.55-15.40

50

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 4c,7a,8c

p. Olejniczak Natalia

czwartek

15.50-16.35

40

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla kl. 5a

p. Sieczkowska Monika

piątek

11.55-12.40

zaplecze 59

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 5

p. Bartosiewicz Sylwia

poniedziałek

14.55-15.40

77

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 5-6

p. Kossakowska Teresa

poniedziałek

15.50-16.35

51

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 6

p. Bartosiewicz Sylwia

środa

12.55-13.40

kącik czytelniczy

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 7

p. Kossakowska Teresa

poniedziałek

14.55-15.40

47

uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 6a,6c,7b

p. Spoczyńska-Król Katarzyna

środa

7.10-7.45

48

zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego dla klas 8a,8b

p. Dobkowska Aneta

czwartek

7.15-7.55

40

zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego kl. 8d

p. Spoczyńska – Król Katarzyna

czwartek

15.50-16.35

48

uwzględniające potrzeby uczniów z matematyki kl. 4-5

p. Garibow Marta

środa

14.55-15.40

49

uwzględniające potrzeby uczniów z matematyki kl. 4-6

p. Czyżewski Jarosław

wtorek

15.50-16.35

43

uwzględniające potrzeby uczniów z matematyki kl. 7c,8c

p. Wojnarowska Agnieszka

pierwsza i trzecia środa miesiąca

14.55-15.40

59

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego  dla kl. 4a,4b,4c

p. Steć Joanna

czwartek

9.55-10.40

stołówka

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego dla klas 4e,7b,7c,8a,8b

p. Chabracka Marta      

piątek

7.15-8.00

47

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego  dla kl. 5

p. Pawluk Helena

wtorek

14.55-15.40

51

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego dla kl. 6

p. Pawluk Helena

środa

14.55-15.40

51

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego

p. Jaroszewska Anna

czwartek

7.15-8.00

47

uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego

p. Gierejko Robert

środa

7.10-7.55

47

uwzględniające potrzeby ucznia z historii (konsultacje)

p. Gula-Araya Barbara

wtorek

15.50-16.35

49

uwzględniające potrzeby ucznia z historii (konsultacje)

p. Zarzycka Małgorzata

czwartek

15.45-17.00

49

zajęcia doskonalące czytanie ze zrozumieniem dla kl. 3

p. Lewandowska Magdalena

wtorek

10.50-11.35

46 (zapl)