Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze


Klasa

Nauczyciel prowadzący

Zajęcie

Dzień

Godzina

Sala

0a

p. Baryga Aneta

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. z orzecz. kl. 0a

wtorek

13.40-14.25

SDŚ

środa

11.15-12.00

0b

p. Stanisławska Anna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. z orzecz. kl. 0b

piątek

14.00-14.45

47

piątek

14.55-15.40

1a

p. Myczko Małgorzata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1a

środa

12.55-13.40

zaplecze 59

czwartek

10.50-11.35

77

1b

p. Kycia Karolina

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1b

poniedziałek

9.55-10.40

zaplecze 46

1c

p. Dudek Joanna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1c

poniedziałek

15.50-16.35

29

2a

p. Kłos Agnieszka

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2a

piątek

10.50-11.35

zaplecze 59

p. Braszkiewicz Agnieszka

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. z orzecz. kl. 2a

piątek

10.50-11.35

SDŚ

2b

p. Adamska Wanda

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2b

poniedziałek

10.50-11.35

SDŚ

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. z orzecz. kl. 2b

wtorek

11.55-12.40

SDŚ

2c

p. Zdunek Małgorzata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2c

poniedziałek

8.00-8.45

77

2d

p. Lewandowska Magdalena

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2d

piątek

11.55-12.40

72

2e

p. Poduszczak Beata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2e

czwartek

8.55-9.40

77

2f

p. Wolak Aneta

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2f

piątek

9.55-10.40

stołówka

2g

p. Kowalska Wioleta

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2g

poniedziałek

11.55-12.40

zaplecze 46

środa

14.00-14.45

38

3a

p. Sadowska-Skawina Grażyna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3a

poniedziałek

11.55-12.40

72

wtorek

10.50-11.35

77

p. Domańska Dorota

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. z orzecz. 3a

piątek

11.55-12.40

39b

3b

p. Podhajska Barbara

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3b

wtorek

11.55-12.40

77

p. Możdżeń Anna

zajęcia dyd.-wyr. dla uczniów z orzecz. kl. 3b

poniedziałek

8.00-8.45

77

3c

p. Lewandowska Magdalena

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3c

poniedziałek

8.55-9.40

stołówka

3d

p. Kiwicz Halina

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3d

środa

8.55-9.40

77

3e

p. Garibow Marta

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3e

poniedziałek

12.55-13.40

41

3f

p. Matejek Renata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3f

poniedziałek

8.00-8.45

stołówka

3g

p. Cyrych Elżbieta

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3g

poniedziałek

11.55-12.40

SDŚ

3h

p. Machalska Renata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3h

wtorek

15.50-16.35

33

5a

p. Wawrzkiewicz Patrycja

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z orzeczeniami kl. 5a

poniedziałek

9.55-10.40

12.55-13.40

stołówka

kącik czytelniczy

6b

p. Zapadka Aneta

zajęcia dyd.-wyr. dla uczniów z orzecz. kl. 6b

czwartek

8.00-8.45

52


 Język angielski

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Zajęcie

Dzień

Godzina

Sala

klasy    

2-3

p. Wódkowska Ewa

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. ang. kl. 2-3

poniedziałek

14.55-15.40

56

klasy 4

p. Pawluk Helena

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. ang. kl. 4

wtorek

14.55-15.40

51

klasy 5

p. Pawluk Helena

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. ang. kl. 5

czwartek

14.00-14.45

51

klasy 6

p. Gierejko Robert

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. ang. kl. 6

środa

14.55-15.40

47


Język polski

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Zajęcie

Dzień

Godzina

Sala

klasy 4

p. Falkowska Grażyna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego kl. 4

środa

14.00-14.45

49

klasy 5

p. Falkowska Grażyna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego kl. 5

środa

14.55-15.40

49

klasy 6

p. Sobczak-Wojeńska Ruth

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego kl. 6

poniedziałek

14.55-15.40

50


Matematyka

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Zajęcie

Dzień

Godzina

Sala

klasy 4

p. Zakrzewska Beata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. 4

środa

14.55-15.40

51

klasy 5

p. Loba Katarzyna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. 5

wtorek

14.55-15.40

58