Koła zainteresowań


Klasy 1 - 3

 Nazwa zajęcia

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

 Godzina

Sala

Koło języka angielskiego kl. 1

p. Dzikowska Ewa

czwartek

10.50-11.35

SDŚ

Koło języka angielskiego kl. 2

p. Dzikowska Ewa

wtorek

8.55-9.40

SDŚ

Koło języka angielskiego kl. 2-3

p. Jaroszewska Anna

środa

8.55-9.40

15

Koło dziennikarskie

p. Siemaszko Martyna

poniedziałek

14.00-14.45

52

Koło ekologiczne

p. Zdunek Małgorzata

poniedziałek

12.55-13.40

41

Koło plastyczne

p. Dudek Joanna

czwartek

16.45-17.30

29

Zespół Sylaba

p. Cyrych Elżbieta

wtorek

16.50-17.40

31

Koło artystyczne

p. Kłos Agnieszka

poniedziałek

14.55-15.40

58

Koło biblijne

ks. Włas Paweł

poniedziałek

12.10-12.40

77

Koło matematyczne Warsa i Sawy kl. 2-3

p. Poduszczak Beata

środa

14.00-14.45

14/15

Koło szachowe

p. Biały Rafał

piątek

7.00-7.45

43

Trening twórczego myślenia Warsa i Sawy kl. 2

p. Frej Agnieszka

poniedziałek

16.00-17.00

SDŚ

Trening twórczego myślenia Warsa i Sawy kl. 3

p. Frej Agnieszka

czwartek

15.00-16.00

SDŚ

Zajęcia czytelnicze

p. Pochopień Marzenna

środa

8.00-8.45

11.00-11.45

biblioteka


Klasy 4 - 7 

 Nazwa zajęcia

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina 

Sala

Koło polonistyczne kl. 4

p. Dobkowska Aneta

środa

14.55-15.40

50

Koło polonistyczne kl. 6

p. Kossakowska Teresa

wtorek

14.55-15.40

51

Koło polonistyczne kl. 7

p. Olejniczak Natalia

poniedziałek

15.50-16.35

60

Koło dziennikarskie

p. Spoczyńska-Król Katarzyna

poniedziałek

14.55-15.40

49

Koło historyczne

p. Gula-Araya Barbara

wtorek

15.50-16.35

49

Koło Miłośników Scrabble

p. Zarzycka Małgorzata

piątek

14.00-15.30

49

Koło varsavianistyczne

p. Gula-Araya Barbara

wtorek

14.55-15.40

49

Koło języka angielskiego kl. 4-5

p. Gierejko Robert

wtorek

14.00-14.45

52

Koło języka angielskiego Warsa i Sawy kl. 6-7

p. Chabracka Marta

wtorek

15.50-16.35

47

Koło języka włoskiego        

p. Wojtyłło Joanna

poniedziałek

15.50-16.35

49

Klub Młodego Europejczyka w języku hiszpańskim

p. Wódkowska Ewa

wtorek

15.50-16.35

56

Koło przyrodniczo-
-geograficzne

p. Parciak Jolanta

czwartek

14.00-14.45

52

Koło przyrodniczo-
-biologiczne

p. Poźniak Monika

czwartek

14.00-14.45

58

Koło plastyczne

p. Chojnacka-Nowak Dorota

środa

14.55-16.35

59/54

Koło matematyczne
kl. 4-6

p. Fabisiak Iwona

środa

15.50-16.35

52

Koło matematyczno-
-fizyczne kl. 7

p. Paczkowska Barbara

czwartek

15.50-16.35

63

Koło szachowe

p. Biały Rafał

piątek

7.00-7.45

43

Koło informatyczne

p. Milczarek Krzysztof

piątek

14.55-15.40

41

Koło wychowania komunikacyjnego

p. Milczarek Krzysztof

wtorek

15.45-16.30

41

Wolontariat

p. Skiba Magdalena

wtorek

15.50-17.30

51

Chór  szkolny

p. Lusawa Łukasz

środa

czwartek

14.55-15.40

14.55-15.40

54

Nauka gry na gitarze

p. Możdżeń Anna

p. Zagdański Krzysztof

środa

9.55-10.40

77

SKS kl. 6-7

p. Niewiński Wojciech

poniedziałek

14.00-14.45

sala gimn.

SKS kl. 5

p. Proniewicz Paweł

poniedziałek

15.50-16.35

patio

ICIM

p. Zielonka Rafał

wtorek

14.00-14.45

biblioteka

Zajęcia czytelnicze

p. Zielonka Rafał

środa

14.00-14.45

biblioteka


Świetlica

 Nazwa zajęcia

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

„Rozwijamy wyobraźnię” – zajęcia plastyczne

p. Chudio-Orzechowska Iwona

piątek

13.00-14.00

28

Origami

p. Gnatowska Anna

poniedziałek

10.30-11.30

28

Zajęcia plastyczne „Papierowe cuda”

p. Maciejewska Marlena

piątek

12.00-13.00

28

Zajęcia plastyczne

p. Mościcka Martyna

poniedziałek

14.00-15.00

77

„Z pędzlem w ręku” – zajęcia plastyczne

p. Romańska Katarzyna

poniedziałek

12.30-13.30

świetlica (zaplecze)

Bajkoterapia

p. Wilczyńska Aleksandra

czwartek

11.00-12.00

77

Zajęcia ruchowe
przy muzyce

p. Wilczyńska Aleksandra

piątek

13.00-14.00

mała sala gimnastyczna

Zajęcia taneczne
kl. 1-2

p. Wawrzkiewicz Patrycja

poniedziałek

12.55-13.40

mała sala gimnastyczna

Pierwsza pomoc

p. Malasiewicz Ewa

czwartek

12.30-13.30

świetlica (zaplecze)

Edukacja przez ruch

p. Malasiewicz Ewa

wtorek

12.30-13.30

mała sala gimnastyczna

Ćwiczenia koordynacyjno-
-gibkościowe

p. Secer Tomasz

poniedziałek

10.50-11.35

mała sala gimnastyczna

Gry usprawniające ciało

p. Secer Tomasz

wtorek

11.55-12.40

mała sala gimnastyczna

Piłka nożna kl. 2-3

p. Apczyński Michał

czwartek

12.55-13.40

sala gimnastyczna

Gry zespołowe

p. Gnatowska Anna

piątek

13.00-14.00

mała sala gimnastyczna

„Ruch to zdrowie” – zajęcia ruchowe

p. Chudio-Orzechowska Iwona

poniedziałek

12.55-13.55

mała sala gimnastyczna

Zajęcia sportowe

p. Braszkiewicz Agnieszka

czwartek

12.55-13.40

mała sala gimnastyczna

„W zdrowym ciele – zdrowy duch” – zajęcia ruchowe

p. Romańska Katarzyna

środa

13.30-14.30

mała sala gimnastyczna

Gry i zabawy ruchowe

p. Wojtyłło Joanna

poniedziałek

11.00-11.30

korytarz

Gry i zabawy ruchowe

p. Maciejewska Marlena

środa

12.30-13.30

mała sala gimnastyczna

Zajęcia sportowe

p. Niewiński Wojciech

poniedziałek

9.55-10.40

sala gimnastyczna

Zajęcia sportowe

p. Proniewicz Paweł

wtorek

14.55-15.40

patio