Szanowni Państwo,
Miło nam, iż nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczniemy razem z Państwem i Państwa dziećmi. Serdecznie zapraszamy do korzystania z posiłków które  przygotowywane są na miejscu na terenie kuchni szkolnej ze świeżych produktów dostarczanych przez renomowane hurtownie gastronomiczne. Zapraszamy również rodziców dzieci ze specjalnymi dietami do kontaktu z naszymi pracownikami w celu indywidualnego ustalenia szczegółów żywienia.

Wszystkich chętnych do korzystania z naszych usług prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w zakładce stołówka, oraz wcześniejszym pobraniem i wypełnieniem karty zgłoszeniowej.

Wszelkie pytania i sprawy prosimy kierować do nas bezpośrednio na numer telefonu : 22 674 30 79 lub na adres poczty elektronicznej: pbgastro@wp.pl

PB Gastro

Opłaty za posiłki - październik 2017

Regulamin dotyczący opłat za abonamentu obiadowego