Spotkanie z Panem Krzysztofem Zanussim

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji
19 – 23 listopada 2018

Harmonogram Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji

Jak udoskonalić budżet partycypacyjny?

Jak udoskonalić budżet partycypacyjny

Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo,

zgodnie z §5 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. 2017 poz. 1603) Dyrektor Szkoły, po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, ustala następujące dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2018/2019:

31 października 2018 r. (środa)

2 listopada 2018 r. (piątek)

15, 16, 17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek – środa) – egzamin ósmoklasisty

2 maja 2019 r. (czwartek)

10 maja 2019 r. (piątek) – Święto Patrona.

Jednocześnie informujemy, iż w wyżej wymienionych dniach zorganizowane będą zajęcia wychowawczo-opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach 7.00-17.30.

SCHEMAT MUZYCZNO - PLASTYCZNEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO
„UŁANI, UŁANI – MALOWANE DZIECI”

Projekt adresowany jest do klas 4 - 7 SP nr 42

Udział w projekcie jest obowiązkowy

Termin realizacji: 20 września – 9 listopada 2018 r.

SCHEMAT MUZYCZNO - PLASTYCZNEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO

PEDIKULOZA
czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży
List intencyjny do rodziców - wszawica nie zmora - ferii nie pokona
Broszura dla Rodziców
Ulotka

Spersonalizowana Warszawska Karta Miejska

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, od dnia 25 maja 2018 roku zmienił się wzór wniosku o wydanie Spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej.

Bardzo proszę o wypełnienie przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku według aktualnego wzoru. Wniosek przyjęty na wzorze nieobowiązującym nie będzie zrealizowany. Wzór jest dostępny również na stronie internetowej http://www.ztm.waw.pl/?c=697&l=1.

Ochrona Danych Osobowych

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO). Na tablicy informacyjnej i na stronie internetowej Szkoły znajdziecie Państwo "Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych" w Szkole Podstawowej Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego w Warszawie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.